| porto89 a întrebat:

Deci va rog mult de tot.situatia se prezinta astfel.noua iubita a lui x vrea sa o atace urat de tot pe fosta iubita a lui x numita y care au stat impreuna 3 ani.noua iubita vrea dea lovitura cun stts care sa doara enorm.se ia in calcul ca x accepta orice stts si ca noua iubita nu cunoaste limite de ensimtire sau altceva.va rog rezolvati problema si cel mai beton stts funda evident! kiss, mersi

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Imi da cu virgula rezultatul, problema ta e gresita.

| porto89 explică:

Imi cer scuze pentru ortografie dar nu cred ca asta e relevant

| KySyB3B3 a răspuns:

Unde sunt eu e si el, s` stie! Lumea s` stie, il iubesc la nebunie Hai zdreanto iesi in fata, dai tuu` pofta d` viata Arunca gesturi d` tarfa din tine, suge`0 cum stii` tuu` mai bine Te ia cu el, tuu` ai vrut, dar el se pisa` pe tine, si m` alege pe minee3`!

E bunbatting eyelashes:Xfundita?:X

| Edd_4925 a răspuns:

Rezulta ca nu exista nicio sansa ca X sa fie divizibil cu Y