| bigbigbanana a întrebat:

Declaratie de dragoste in limba engleza?

8 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Candice e foarte tare aialaughing

| Klepto a răspuns:

Roses are red.
Violets are blue.
They'll need dental records.
To identify you.

| Ramonaaaa a răspuns:

I love you love struck.
rolling on the floor Este clasica.

| Candice a răspuns:

I love you domnisoara
Si sunt very mahnit
Caci when i speak engleza
You razi necontenit.
I know esti englezoaica
But it isn't important
Amorul meu for tine
Is very palpitant.
I can't to sleep azi-noapte
Si-am stat sa learn ceva
From cartea de engleza
Sa-ti tell iubirea mea

| Birjaru a răspuns:

Roses are red
Violets are blue
I'm the cat next door
And I love you

| sdfsdfdafs a răspuns:

Uite aici cateva declaratii dragute, care mie imi plac foarte mult. Le-am scris si traducerea. happy Sper sa iti placa si tie.

Kiss me and you will see stars... Love me and I will give them to you. (Saruta-ma si vei vedea stelele... Iubeste-ma si ti le voi darui )

I love you from the bottom of my heart. Be mine forever. (Te iubesc din adancul inimii mele.Fii al meu / a mea pentru totdeuna)

Last night I sent an angel 2 watch over u while u were sleeping but it came back early! So I asked it why? It said that angels don't watch over other angels! (Noaptea trecuta am trimis un inger la tine in timp ce dormeai, dar el s-a intors inapoi degraba.L-am intrebat de ce facut asta, iar el mi-a raspuns ca niciodata ingerii nu pot supraveghea un alt inger!)

You are always in my heart, here and everywhere, There is no one in the whole world that makes me feel this way. (Esti mereu in inima mea, aici si pretutindeni. Nu mai exista nimeni pe luma care sa ma fac sa simt la fel.)

If the only place that I can meet you is in my dream, I don’t want to wake up anymore. ( Daca visul este singurul loc in care te pot intalni, nu vreau sa ma mai trezesc vreodata.)

| Emanuela_Iovan_1987 a răspuns:

Te iubesc mult flavius tu esti viata de la sotia ta manuela