| bluebios a întrebat:

Dedesupt sau deasupra?

21 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Andromaca.

| Picasso a răspuns:

Lateral letal blushing

| harciog a răspuns:

Oricum numai sa fie.

| mdany a răspuns:

Dedesubt,ca nu te-oi pune ditamai matahala pe saraca fata sa-i rupi oasele.

| chelie91ptm a răspuns:

Ambele

| chelie91ptm a răspuns:

Amndoua

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Daca te referi la o pozitie de sex eu asi zice ca fata ar trebuie sa stea deasupratongue

| express11 a răspuns:

Amandoua!

| duchamp a răspuns:

Eu sunt fata, si imi place dedesubt:X. (o data pr meu s-a lasat cu toata greutatea pe mine rolling on the floor nu mai aveam aer.a fost o gluma din partea lui tongue laughing)dedesubt ma simt mai bine, nu stiu dc tongue

| andreea_1536 a răspuns:

Dedesubt pentru ca ma simt protejata dar si deasupra pentru ca pot sa controlez eu totutongue

| ombladon a răspuns:

Pai unu deasupra si unul dedesubt laughing

| UPSsss a răspuns:

Nu ar fi cool o combinatie? parerea mea este ca, conteaza sa stice ce trebuie sa faca ala de deasupra ca daca nu... poti sa il pui u si in piciore ca nu o sa aiba nici i treaba...

| TeemoSlayer a răspuns:

Nu conteaza.Intreaba fata laughing pe ine lasate cum poti fi gentalman laughing

| PurityBecameBlasfemy a răspuns:

Deasupra

| MICROice_2936 a răspuns:

Eu sunt de acord cu AndreiltsShine fata sa fie deasupra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fata si vreau dedesubt daca as fi fost baiat tot dedesubt.

| haYsa a răspuns:

Ambele.
Toate raspunsurile date au fost de catre heterosexuali. asa ca nici unul nu a atins toate punctele.
Cuplul femeie-femeie: Totul se face in doi asa ca ambele raspunsuri sunt corecte. Daca una dintre femei este activa atunci ar trebui sa fie 70%-30%.
Cuplul barbat-barbat: Cel activ va sta 90% deasupra pentru a'si pastra statutul.
Cuplul femeie-barbat: 50%-50%.
Dar nu este o regula scrisa.

| pissy90sb a răspuns:

Deasupra ca imi iau cat imi trebuie laughing

| adutzza_7826 a răspuns:

Deaasupra

| dragutssa a răspuns:

Deasupra :X