| anonim_4396 a întrebat:

Descrieti, va rog, relatia ideala pentru voi.

Răspuns Câştigător
| Mara_1046 a răspuns:

Dragoste + comunicare + respect + incredere + devotament + intrajutorare + sinceritate + compatibilitate= relatia ideala. La care mai adaugi putina sare si piperwinking
Sau pur si simplu compatibilitate si reciprocitate pe plan sentimental, fizic, psihic, emotional.
Simplu si frumos!

3 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

O relatie se bazeaza pe incredere(in porimul rand, deoarece daca nu ai incredere in cineva nu are cum sa mearga ca te`ai indoii mereu de respectivul/respectiva), respect si iubire. Daca exista astea 3 intr-o relatie totul merge bine:X

| Andru1996 a răspuns:

In primul rand trebuie sa existe incredere si dragoste sunt doi termeni capitali si trebuie sa va iubiti sa va pup indiferent de varsta ma rog 10ani+ sa va strangeti in brate si sa va ajutati sa fiti impreuna si la bine si laruwinking asta este relatia ideala

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Relatia pe care o am acum happy : respect, comunicare, dragoste din partea amandurora, incredere, si lista poate continuahee hee