| Wildie a întrebat:

Baieti, descrieti fata ideala.
vreau doar sa stiu asa...

Răspuns Câştigător
| BiaLoredana a răspuns:

Pe mine ma descris si a spus ca sunt o draguta cu ochi ca scoarta copacului cu buze bune de sarutat si pielea ca laptele
funta te rog am mare nevoie

2 răspunsuri:
| SecretLover10 a răspuns:

As vrea sa fie:statura potrivita,blonda,ochi verzi,draguta, simpatica, intelegatoare, si la moda(asa e prietena mealaughing)

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Pai pentru mine fata ideala este o fata bruneta micuta de inaltime (asa imi plac mie chiar daca sunt o namila laughing ) buze groase ochi verzi sau caprui patrunzatori, ten alb si ceva forme happy