| blondyna96 a întrebat:

Dezvoltarea sanilor este oprita dupa dezvirginare?
nu mai cresc?

Răspuns Câştigător
| GenesisXD a răspuns:

Buna draga mea, nu se opreste cresterea lor, ci din potriva, depinde la ce varsta are loc acest act deoarece unor persoana le cresc mai mult dupa, dar nu e obligatoriu, fiecare organism difera, ori iti cresc mai repede, ori raman asa, dar referitor la intrebarea ta: 'Nu'.

5 răspunsuri:
| Ionut_6463 a răspuns:

Daca se intampla dupa 50 de ani, putin probabil sa mai creasca.

| Oana92 a răspuns:

De obicei dimensiunea se schimba dupa dezvirginare, pana si unei femei gravide ii cresc sanii(nu e prea virgina, nuh?)depinde mult de mostenirea genetica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nici o legatura; depinde de organismul fiecarei persoane.Numai bine.

| plosnitapufoasa a răspuns:

Eu dupa ce... mam dezvoltat mult mai mult ca inainte. si sani mi sau dublat de atunci.deci nu are vreo legatura

| newparts a răspuns:

Raspunsul este NU
dezvoltarea sanilor tine de genetica depinde de ce gene ai mostenit happy
ulterior in momentul graviditatii si dupa nastere cresc sanii cat timp se alapteaza...bafta