| Lovetolove a întrebat:

Din ce tara provim cele mai frumoase, sexy bla-bla fete? Unii spun Romania si Bulgaria. thinking

12 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Eu zic ca din Romania si Braziliahee hee

| Azµre a răspuns:

Rusia, și din România se numesc moldovence sunt frumoase dar sunt landre...

| h3r a răspuns:

Din Ardeal.

| sayWhaaat a răspuns:

Multi spun Suedia si Argentina, insa eu consider ca rusoaicele sunt cele mai frumoase.
Oricum, in orice tara gasesti fete frumoase, insa domeniul asta tine prea mult de gusturi, ce-mi place mie nu-ti place tie, si invers.

| Arkhasas a răspuns:

Depinde.
Dacă întrebi 10 oameni ce fete le plac o să-ţi răspundă că _"fetele frumoase"
Dacă întrebi pe fiecare dintre ei "ce înseamnă o fată frumoasă?" o să primeşti 10 răspunsuri diferite.

| InsertName a răspuns:

Rusia!

| SammiSchüler a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia. parerea mea e ca cele mai frumoase, sexy si bla bla fete provin din rusia laughing

| cristinel87 a răspuns:

Suedia!

| SimoFralala a răspuns:

Dupa mine evident ca romancele sunt cele mai frumoase si sexy.batting eyelashes

Insa conform site-urilor de specialitate, se pare ca, din pacate pentru barbatii romani, romancele nu se afla in top 10 cele mai frumoase femei in functie de tara.
In top, pe primul loc se claseaza suedezele, pe locul 2 argentinienele, iar pe locul 3 ucrainencele.
In top se gasesc canadiencele, rusoaicele, sud-coreencele si columbiencele. Si ironic, chiar si bulgaroaicele se afla in top.

Chiar si asa, un alt site ne alina dezamagirile, facand un top 15, incluzand si romancele. :*

| Madsss a răspuns:

Orice natie are si uscaciunile ei. De exemplu, cunosc multe compatrioate superbe, frumoase de-a dreptul, dar stiu si mai multe fete uratele.
Si rusoaicele, ucrainiencele ( same sh*t ), sunt frumoase, foarte frumoase, dar pana in 30 de ani... Asa mi se pare mie.
Mie mi se par superbe mexicancele, sunt frumoase si voluptoase.

| Madsss a răspuns (pentru Madsss):

Imi mai plac si corciturile dintre albi si chinezi/japonezi/coreeni, ies niste fete parca sunt pictate.

| Balchievscaia_Gabriela_1992 a răspuns:

Eu consider ca in ROMANIA,MOLDOVA,RUSIA, UCRAINA sunt cele mai frumoase fete, nu voluptoase, dar gingase. Deja in Brazilia, femeile nu sunt mai frumoase dar formele corpului sunt mai modelate, eu asa consider.