| ciucalata a întrebat:

Din poza de la avatar credeti ca sunt grasa si ar trebui sa slabesc? ma chinuie ideea ca nu ma place pentru ca sunt prea grasa in timp ce aia arata ca un manechin crying oare de ce nu ma iubeste si pe mine singurul baiat pe care l-am placut vreodata?

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poate are alte motive pentru care nu te iubeşte. Nu trebuie sa te subapreciezi. Nu am cum să-mi dau seama din poza de la avatar, dar sincer; dacă ţie iţi place ce vezi în oglindă este de ajuns. Cine te place, te place aşa cum eşti!

pa, pa.

| Narfundo a răspuns:

Totul porneste de la psihictongue fa plaja si apucate de un sport.Lasa mancareastraight face

| Pacala a răspuns:

Si crezi tu ca daca slabesti atunci te va iubi baiatul ala? Sa fim seriosi. Nu imi dau seama daca esti sau nu grasa, dar daca baiatul ala ar fi interesat numai de cat de manechina esti tu, aia numai iubire nu s-ar chema. Deci... uita-l si vezi ca mai sunt si alti baieti.

| UninspiredName a răspuns:

Tine minte chestia asta.viata nu e dreapta.si crede-ma ca daca u nu faci nimic pentru a'l apropia de tine nu o sa te placa.asa ca nu te mai plange de tine, accepta'te asa cum esti si o sa vezi ca lucrurile o sa se repare de la sine.mrg cu putin ajutor din partea ta. dar totusi viata nu se opreste l aun singur baiat...crezi ca o sa il ai toata viataraised eyebrows?

| PredatoR a răspuns:

Pai un baiat se uita prima data la aspectul fizic, cel putin eu asa fac, bine sa aiba si ceva in cap. Incearca sa mergi la sala si sa tii regim. Sa mananci o masa pe zi si aia de fructe/legume. Cunosc pe cineva care a slabit in felul acesta doar in 3 luni big grinhappy Succes!

| OFM a răspuns:

Nu conteaza cum esti un baiat daca vrea sa te iubeasca te iubeste pe cea din interioru tau nu pe cea din exterior sa tii minte asta

| ZmbetNevinovat a răspuns:

Nu fi trista... daca el nu te iubeste pentru motivul asta inseamna ca el se uita doar la furmusetea fizica, nu si la caracter. Mie nu mi se pare ca esti grasa, nici nu se prea vede bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca din ce am vazut postat pe aici se vede ca esti una din multele femei usoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gata lasa mancarea slabeste daca vrei sa te placa un baiat nu ai vazut la televizor? zice sa faci in fiecare zi sport 30 de minute pune dragut-o mana si slabeste ca ajungi la doctor sa te taie mai bine sa patestiasta du-te si slabeste

| adyyy9003 a răspuns:

Pai eu prima data ma uit mla aspect si cred ca toti baietii fac la fel dar nici prea dang dang, sa fie desteapta si frumoasa, dar conteaza si interiorul de exemplu am o colega in clasa care se tot tine de mine si arata bine e frumoasa dar nu este desteapata, nu te lasa descurajata, incearca pe la plaja, alearga pentru ca daca nu risti nu castigi