| Diutza18 a întrebat:

Daca am 58 kg si 165 credeti ca sunt grasa? Si daca da cat a mai trebui sa slabesc?

Răspuns Câştigător
| RoBeRtO25 a răspuns:

Deci am citit undeva ca fetele cu inaltimea intre 165-170 ar trebui sa aiba 45-50 kg.
Funda te rog

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Esti bine si daca vrei sa nu te i a vantul pe sus ramai asa cum esti

| Musique a răspuns:

Da,cred că nu mai încapi pe ușă.
De unde să știm noi dacă nu te-am văzut vreodată? Dacă tu te vezi grasă, slăbește, dacă nu, mai mănâncă puțin.
E complicat?

| NobleHeart a răspuns:

Sunt de acord cu robertoboy98. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti grasa!

| Coriiiiiiiiiiiina a răspuns:

Paiii ai 1.65 siii trebuie sa ai 55 de kg, inaltimea miinus 10, or something.; d