| anonim_4396 a întrebat:

Doar de curiozitate, o fata poate sa ramana insarcinata daca inghite sperma?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu se poate sa ramana gravida.

26 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Evident ca nu, acidul clorhidric din stomac ii linisteste definitiv repede.

| darrio2007 a răspuns:

Ii cresc maselele de minte. Ce intrebare aiurita!

| Unanonimanonimat69 a răspuns (pentru darrio2007):

Scuze pentru aceasta intrebare "stupida", nu-i vina mea ca nu stiu anumite chestii.

| darrio2007 a răspuns (pentru Unanonimanonimat69):

Te inteleg dar la cate informări sunt pe internetul ăsta, mă mir că pui asemenea intrebare.

| Unanonimanonimat69 a răspuns (pentru darrio2007):

Doamne...

| darrio2007 a răspuns (pentru Unanonimanonimat69):

Si domnisoare.

| Unanonimanonimat69 a răspuns (pentru darrio2007):

Ar trebui sa rad?

| darrio2007 a răspuns (pentru Unanonimanonimat69):

Dacă iti face plăcere.

| RoCkKiD a răspuns:

Daca are un canal care ii conecteaza gura cu uterul, absolut!

| Andreeush a răspuns:

Evident că nu.

| Sofer a răspuns:

Nu ramane insarcina. doar ca sperma inghitita ajunge in burta.

| Blueberry8 a răspuns (pentru Sofer):

Da pe partea cealalta, sperma, dupa cultura ta generala ajunge tot in burta nu? Asa se fac copii, sperma ajungand in burta! laughing))) What?! Mai bine nu mai raspundeai.

| Sofer a răspuns (pentru Blueberry8):

Mancarea cand o mananci unde ajunge? Nu tot in burta?

| Blueberry8 a răspuns (pentru Sofer):

Stai ca am inteles altceva eu laughing.Am inteles ca ramane doar daca ajunge in burta laughing).

| Holiday a răspuns:

Inghititul de sperma nu este metoda contraceptiva. Daca faci sex vaginal si nu folosesti mijloace si/sau proceduri contraceptive, poti inghiti cata vrei, ca tot ramai insarcinata.
Raspunsul corect este de fapt DA.

| Blueberry8 a răspuns (pentru Holiday):

Tu crezi ca burta este sistemul de reproducere?

| Holiday a răspuns (pentru Blueberry8):

N-ai inteles nimic din ce am scris, asa-i?
Nu cred ca burta este sistemul de reproducere, dar cred ca creierul ajuta la intelegerea unui text. Bine, valabil pentru cei carora le functioneaza cat de cat...

| Blueberry8 a răspuns (pentru Holiday):

Creierul pe care nu il ai..am inteles.

| Holiday a răspuns (pentru Blueberry8):

Da, ai inteles...ca si prima data.winking

| epurasu a răspuns (pentru Holiday):

Foarte confuz raspuns de numai ca nu intelegi nimic! Eu stiu despre ce e vorba -dar tu ai ametit tare de tot raspunsul.

| Plato a răspuns:

Poa' sa înghită in cantități industriale, tot degeaba e.
Nu ati facut biologie clasa a 7a?

| GouDidodino a răspuns:

Da, ramane

| Daniel323 a răspuns:

Depinde daca o inghite cu inghitituri mici sau toata odata.

| Devil21 a răspuns:

Nu! este imposibil.

| ClarY38 a răspuns:

Nu, doamne! laughing Nu știam că fetele au vagin în gurasad

| smecherdabosz a răspuns:

Da fata ai grija faci gemeni ce drecu si un pic de herpes