| anonim_4396 a întrebat:

Doare cand te dezvirjinezi?
big grinbig grinbig grinbig grin vreau un raspuns concret

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai nu te dezvirjinezi tu ci partenerul te dezvirjineaza.Depinde de
himenul tau
marimea penisului sau
pozitia
de cata rabdare are etc.

| Corina a răspuns:

Depinde de cat de norocoasa esti. Exista mai multe tipuri de himen: mai groase, mai subtiri, de diferite forme, elastice etc. Daca esti fericita posesoare a unui himen elastic, nici nu vei sangera, nici nu te va durea deloc, in schimb daca ai de alt tip, cu siguranta vei avea parte de aceste neplaceri. Uite ai aici un site pentru a te documenta mai bine.
http://www.sexpert.ro/......himen.html

A, si era sa uit un lucru foarte important: depinde si de cat de gingas se poarta partenerul tau cu tine si de cata rabdare are. Daca va fi foarte agresiv de la inceput, atunci partida ta de amor o vei resimti ca pe un viol in toata regula. Sa fii iubita!

| OanaG a răspuns:

Depinde de varsta, oricum doare.

| EUSIATIT a răspuns:

Depinde mult de partener cit de tandru si experimentat este. daca esti mica de ani mai asteapta ca a 2 oara nu mai esti. momentul trebuie sa fie unic

| Andreia1 a răspuns:

Depinde de varsta big grin daca esti prea tanara, doare:d.

| TheMihutz a răspuns:

Daca esti baiat? rolling on the floor

| Klara a răspuns:

Do're ma, cand tche dezvirjinezi, do're dche tche **** pa tine, ma. Tulai dom'ne. Amu vorbim ca la Ardeal, sa intelegem? smug

| TropicalSun a răspuns:

Pentru majoritatea virginelor este un pic dureros cand fac prima oara sex.In general, nu doare foarte tare, dar se poate intampla si acest lucru.Depinde de aspectul si elasticitatea himenului.De aceea este important sa o faci cu cineva care sa tina cont de faptul ca este prima oara.Si mai depinde si de pozitia din timpul actului sexual, de partener(cat de dezvoltat este) si de experienta lui.Si baietii pot avea dureri in timpul dezvirginariiwinking.

| Anca-Ploiesti a răspuns:

Daca esti sub 17 ani, doare al naibii.Asteapta sa mai cresti!