| love_2286 a întrebat:

Doooamne am nevoie de sfaturile voastrecryingnumai rezist. m-am desp de cateva sap de prieten si sunt cu altcineva.si fostul ma cauta non stop plange la tel, ma urmareste cand ies afara, spune ca ma iubeste ca nu poate trai fara mine ca i-am distrus viata, mi-am batut joc de el ma face sa ma simt vinovata. mi-e o mila de el mi se rupe inima cand il vad plangand dar pur si simplu numai vreau sa ma intorc la el ca in relatia asta am avut parte numai de certuri mereu nu ne-am inteles deloc si pur si simplu numai vreau sa sufar:-

Răspuns Câştigător
| Carmen a răspuns:

Nu te lasa induiosata daca sustii ca relatia voastra nu mai merge! o sa-i treaca.cu totii suferim din iubire.

3 răspunsuri:
| Patry a răspuns:

Lasa-l asa faci circ ca sa se bage in seama e un ipocrit. Nu-l baga in seama cu timpul o sa renunte.

| noname4me a răspuns:

Auzi.tu crezi ca daca baiatu se roaga de tine si plange si la la si e cum este in momentu de fata este doar ca sa te aiba inapoi si ca o sa fie la fel? eu zic ca nu. am fost in situatia lui gen.bine ea nu s-a pus cu altu pentru ca ma iubeste.si tu daca il iubesti nu trebuia sa faci asa cva...acuma ai impresia ca da ca daca ii mai dai o sansa o sa fie gen la fel ca inainte. crezi ca mai era asa de disperat daca vroia doar atat? eu unu iti zic sincer ca s-a schimbat si de aia insista atat.am trecut prin ce a trecut el si e groaznic daca ii mai dai o sansa o sa te faca foarte foarte fericita si o sa fi 100 % surprinsa de ce persoana a devenitwinking nu o sa mai fie ala cu gafele cu certurile iti zic sigur happy eu sunt p aproape sa`mi mai dea o sansa si sunt super happy si chiar te schimbi din iubire pentru o persoana.mai ales dupa ce ai pierduto gen. faci orice sa o obtii inapoi si chiar te schimbi si nu de fatada te schimbi dea binelea.Mai dai o sansa happy daca mai vrei sa vb dai msj si iti explic mai multe.

| diazbucuresti a răspuns:

E un ipocrit? happy de ce? happy asa sunteti ma voi... cum face omu ceva sa dovedeasca unei persoane ca o iubeste gata e ipocrit prost ratat... eu zic sa nu vorbesti happy poate intr-o zi o sa fii si tu in locu lui.
Pai in primul rand... cel mai bine ar fi sa faci cum crezi tu ca e mai bine happy daca relatia voastra numai mergea din cauza certurilor s.a inseamna ca e mai bine sa ramaneti despartiti, daca aveti caractere diferite e imposibil sa incercati sa va schimbati si daca aveti caractere asemanatoare dar aman2 sunteti incapatanati certareti rautaciosi cel mai bine ar fi sa incercati sa mai lasa-ti si de la voi, in fiecare relatie exista certuri si neintelegeri acum depinde fiecare caz cat de dese sunt aceste conflicte! sper sa iti fie de folos happy