| tonyc7 a întrebat:

Dorinta si placerea de a face sex se manifesta cu aceeasi intensitate la ambele sexe (barbati si femei)? Sau se manifesta diferit (fiind foarte intensa mai mult la barbati)?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există diferență între sexe, dar există diferențe între indivizi.

| Fatamuntilor a răspuns:

Barbatii vor fi primii care vor propune partidele de sex

| qweasz a răspuns:

Mult mai puternic la femei și mult mai rapid.

| qweasz a răspuns:

În general femeile au și plăcerea și dorința cam de 10 ori mai mare decât au bărbații.

| tonyc7 explică (pentru qweasz):

Daca ar fi asa cum spui tu, atunci ar fi trebuit ca ele sa incerce sa ne agate pe noi, barbatii, mai tot timpul si sa se roage de noi sa facem sex cu ele happy ))))))

| qweasz a răspuns (pentru tonyc7):

Exact așa este - maxim 2 ore durează ca o femeie să facă sex de când s-a văzut prima oară cu un bărbat.
Sau așa
- azi s-au văzut prima oară la ora 12
- mâine fix tot la ora 12 face sex cu bărbatul ăla.

| qweasz a răspuns (pentru tonyc7):

O femeie care vrea sex imediat cu un bărbat pe care l-a văzut acum prima oară în viața ei EA îi spune bărbatului că vrea sex cu el.