| anonim_4396 a întrebat:

Draga TPU, va rog fara raspunsuri rautacioase. La inceputul lunii am facut dragoste cu prietenul meu protejat. Ciclul nu mi-a venit aceasta luna si am mai facut dragoste si acum 2 zile. El nu a ejaculat in mine niciodata, plus ca m-am si protejat! Spunt speriata ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Nimic evident.E normal ca nu intotdeauna sa-ti vina la date fixe ciclu.Iar daca no terminat niciodat ain tine si so spalat dupa partidele anterioare nu are ce sa fie.

17 răspunsuri:
| lostcontrol12 a răspuns:

Probabil nu ai nimic, se mai intampla sa iti intarzie sau sa nu iti vina deloc intr-o anumita luna, mai ales la varsta ta..pentru siguranta si linistea ta, iti poti face un test de sarcina desi nu cred ca e cazul. te pup si ai grija de tine happy

Răspuns utilizator avertizat
| valy311 a răspuns:

Poate aii un chist acolo du-te la medichappy

| adriang95 a răspuns:

Lasa-l ca a gresit intrebarea... se mai intampla

Răspuns utilizator avertizat
| BossDeBoss1998 a răspuns:

Sigur nu s-a rupt prezervativul? laughing nu stiu spun si eu big grin

| Oanna07 a răspuns (pentru BossDeBoss1998):

100% noi mereu verificam prezervativul

| Anca1989 a răspuns:

Asta nu e dragoste. Si daca nu ti-a venit ciclu ai vreo 13 ani. Doamne faci sex de atunici. Eu atunci foloseam cuvantul sex ca fata sau baiat nu ca tine. Doamne!

| Oanna07 a răspuns (pentru Anca1989):

Am 15

| Anca1989 a răspuns (pentru Oanna07):

Pai ciclu vine la 13 ani. Poate menstruatia ti-a venit.

| Oanna07 a răspuns (pentru Anca1989):

Da, la asta ma refeream!

| Anca1989 a răspuns (pentru Oanna07):

Ok.

| Anonim280498 a răspuns:

Nu cred ca ai ceva fatoo laughing Dar pentru orice eventualitate fa-ti un test de sarcina happy SUCCES! happy