| valy_6693 a întrebat:

Dragi prieteni, am un prieten care nu mai stie ce sa faca si ce sa creada. in noaptea de revelion, ca la orice petrecere, a baut si spre dimineata s-a culcat cu prietena, nu era mort de bea, stia ce sa faca. dupa 1 saptamana prietena ii spune ca are greturi. el a spus ca nu a facut sex pana la ejaculare, a spus ca nu a ejaculat deloc dar a facut fara prezervativ.credeti ca ar putea ramane insarcinata? nu i-a venit ciclul fetei de aprox 2-3 zile. voi ce parere aveti.eu nu am avut raspuns sa ii dau.

Răspuns Câştigător
| BMihai a răspuns:

Barbatii pot avea si mici "scapari" de sperma in timpul actului sexual datorita placerii, nu trebuie neaparat sa ejaculeze in ea ca sa o lase gravida.
chiar daca i-a venit ciclul ea tot poate fi gravida.
sa faca cat mai repede un test de sarcina iar daca iese pozitiv sa se duca la ginecolog.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Poate face un test de sarcina!
O intarziere de 2-3 pana la 10 zile nu poate indica obligatoriu o sarcina!
Pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Nu stiu sigur. E prea devreme pentru un raspuns. Uite ce fac oamenii la betie sad. Oare daca ar fi si un copil la mijloc, ce s-ar alege de aceste vieti?

| noktambul a răspuns:

Dupa o saptamana, prietena lui ar putea sa aiba greturi de la maioneza din salata boeuf de la revelion! Nu toate femeile care au greturi inseamna ca au pus ceva la dospit!

| noktambul a răspuns:

Revin : nu-i asa ca prietenul ala care s-a imbatat esti chiar tu?

| annna a răspuns:

Eu cred ca estebig grin

| alexa007 a răspuns:

Ii cumpara un test de sarcina, iar aceasta il face si gata a scapat de stres

| Anamaria_1628 a răspuns:

Da are sansa sa fie insarcinata, sa faca un test de sarcina e cel mai simplu.