| alinamaria91 a întrebat:

Am o problema grava! Noaptea trecuta am visat ca am facut s#x fara prezervativ.Credeti ca am ramas insarcinata?

6 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Ai tras pe nas inainte sa te culci?

| HrănescPorciCuLingurţa a răspuns:

Mergi de urgenţă la ginecolog!

| HoneyCocaine a răspuns:

Da si mai mult decat atat vezi ca sunt tripleti I don't want to see

| Zmeura a răspuns:

100%sigur,bv maine o sa afli ca ai copii cu iustinel [am scris copii cu 2 de ii oare ma omoara Marioara?]

| antonG a răspuns:

In principiu da, dar partea cea mai proasta pentru tine e ca si eu am visat acelasi lucru si te asigur ca nu voi recunoaste copilul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deseara vei visa ca najsti straight face
Si daca vei gasi cand te scoli un copil in pat nu`i vina mea

Întrebări recente