| intrebsieucasastiu a întrebat:

Duminica i-am facut ceva cu degetele iubitei mele, agresiv iar astazi imi spune ca a curs foarte mult lichid maro si putin sange, in condiitile in care acum aproximativ 1 luna ea a luat o pastila de a 2 a zi.Ce poate insemna acest lucru? Tin sa mentionez ca nu si-a dat "drumul"

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai i-ai facut rani in vagin si probabil i s-a infectat vaginul si trebuie sa ajunga la gineoclog!

Este IMPOSIBIL sa lasi o fata gravida cu degetele si ti-am mai explcat asta in trecut!
Lasati joaca cu organele sexuale, ca sunteti prea mici de ani daca nu sunteti inca capabili sa intelegeti ce se poate intampla de la joaca asta prosteasca cu organele sexuale.

PS Fetele nu-si dau drumul la nimic, iar orgasmul femeiesc se obtine numai in timpul unui sex calitativ avdn un penis adevarat, nu cu degetele.

| DoctorInFemei a răspuns:

S-a **** pe ea

| intrebsieucasastiu explică:

Tin sa mentionez ca inca nu i-a venit ciclul menstrual.

| intrebsieucasastiu explică:

Iar pastila a fost luata mai mult la stres, aiurea adica pentru ca a fost protejat, insa ne am facut amandoi filme.