| RoxanaCher a întrebat:

Dupa ce am vazut atatea filme si pe alti, imi doresc si eu un prieten(nu va ganditi ca vreau sex!). Nu stiu cum sa fac! Mie mi se intampla mereu sa imi placa un baiat dar el sa nu placa sau sa ma placa un baiat dar mie sa nu-mi placa! Ce ar trebui sa fac cand imi place un baiat? Eu nu am curaj sa vorbesc cu el. Iar cand il vad incep sa transpir si sa ma inrosesc la fata! Cum ar trebui sa vorbesc cu el si sa-i dau de inteles ca imi place si sa ma placa si el pe mine?

3 răspunsuri:
| Ally_8613 a răspuns:

Buna!

Depinde si cati ani aibig grin.
Poate cei de pana acum nu au fost de nasul tau.
Cand iti place un baiat incearca sa ii atragi atentia intr-un mod subit.nu iesi nici prea mult in evidentza.acum depinde si de baiat. el nu trebuie sa se indragosteasca de ceea ce vrei tu sa pari in fata lui ci de tine.deci fi naturala,. incearca sa iti stapnesti emotiile si nu e nimic ciudat daca il bagi in seama.glumeste cu el.in timp poate el o sa te placa. iar daca nu.iti va da el cumva de inteles ca nu il incanta prezenta ta.

Merita sa incerci sa il cucerestibig grinbig grin.
"Incercarea moarte n-are"

Ally.

| Cr3aT2a a răspuns:

Doamne stiu cum e.asa mi se intampla si mie acum cativa ani.fi mai hotarata.crek ai multe prietene in jurul tau care isi schimba prietenii ca pe sosete iar uh nu poti sa fc rost nici macar de unu... e vara. du-te la strand la mare si sigur ai sa agati un baiat frumos care sa te iubeasca.eu una asa fc mereu.si in fiecare vara imi fc alt prieten...bafta si sper ca te-a ajutat sfatul meu

| enyko a răspuns:

Pai zi ceea ce gandesti...happy