| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce fumez imi vine ameteala si ma doare capul. De ce?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca fumezi rar.Ori le lasi ori te apuci serios.Mai bine prima varianta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la ce te-ai astepta? Fac tigarile astea ceva bun? Nu inteleg de ce mai fumezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani ai? Stii ca tigarile afecteaza si neuronii iar nicotina ajunge si in creier?

| NuMaContrazice a răspuns:

Nu mai fuma.

| chazz a răspuns:

Deoarece corpul tau nu e obisnuit cu substantele din tigara, dupa 2 saptamani de fumat nu o sa mai ai ameteli.
Daca vrei sa fumezi, fumeaza.
Cu "ei" te apuci, singur te lasi.
Numai bine!

| igrek a răspuns:

Din cauza ca te-ai apucat si tu de prost, ca asa e omu, vrea sa para ce nu e si te-ai gandit ca e misto sa fumezi chiar daca nu-ti place.

| CristianAnonymous a răspuns:

Nu mai fuma geniule.
Ce categorie "corecta". oh go on
De ce dracu va plac tigarile astea? Doamne Fereste...

| JJ16 a răspuns:

Esti incepator laughing

| costelpopa94 a răspuns:

Din cauza ca esti incepator

| AlinaBuc a răspuns:

Daca iti face rau de ce mai fumezi? doar ca sa pari mai interesant in fata prietenilor? mai tarziu vei vrea sa te lasi si nu o sa mai poti. treaba ta. eu ca fata crede-ma ca urasc sa sarut un baiat care fumeaza. este dezgustator sa te saruti frantuzeste cu un fumator....groaznit. oricata guma ar mesteca tot simti gustul de tigare.