| VrRos78 a întrebat:

După ce se dezvirgineaza cineva și sa zicem că durează 5 minute partida, după o oră poți face din nou sex și durează mai mult, 15-20 minute?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Putin 15-20 minute, normal o partida de sex dureaza minim 1 h

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Toti suntem diferiti si nu stim altii daca pot sau nu

| Goete a răspuns:

5 minute?
Si alta dupa o ora?
Si sa dureze doar 15-20 minute?

| 123TuEstiGy a răspuns (pentru Goete):

Ma enervezi bai Goete

| Goete a răspuns (pentru 123TuEstiGy):

Cred ca stii ca asta e problema ta happy
Eu ma simt bine, sunt fericit si linistitwinking

| VoidEternal a răspuns:

Depinde bo$$. De obicei durează mai mult runda, doi dar erecția e posibil sa nu fie la fel de puternica precum prima data.

De dragul exemplului sa zicem că de la 5 ar dura 8 minute. Dar totul e teoretic. Depinde de fiecare.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Frate esti animal de termini in 15 min?