| Prezidentul a întrebat:

Durex Extra-Safe sau Extended Pleasure? Care este mai bun si mai sigur?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Aceasi Marie dar cu alta denumire laughing

| NoName0x0 a răspuns:

Ca fata, nu prea am observat vreo diferenta...

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Acelasi rahat chinezesc sau turcesc. Am rupt si durexuri am rupt si ieftinituri. E vorba de noroc, dar ai putea sa ai bunul simt sa te uiti inainte sa iti dai drumu daca mai e intreg. Si cele mai bune sau groase se pot rupe daca dai ca animalu sau daca ea nu e lubrifiata. Atentie la unghii.

| CristinaMihaela91 a răspuns:

Cele extra safe sunt putin mai groase decat celelalte. Oricum probabil la tine se va simti diferenta, nu la ea.
Bafta!