| moldovan62 a întrebat:

E adevarat ca daca fac sex iti cresc sani?

Răspuns Câştigător
| CodrutM a răspuns:

Nu.

14 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Depinde ce faci in timp ce faci sex. laughing
Normal ca nu iti cresc. Aia cresc cand o fata trece prin perioada pubertatii si cica mai sunt si niste produse care le poti sa le cumperi si ar ajuta la dezvoltarea lor, dar in nici un caz nu de la sex. happy

| Zuzu6235 a răspuns:

Da, cat mai mult si mai des. totusi, cand ajungi la marimea G te poti opri.

| niki a răspuns:

Da,faci tu si imi cresc mie! asa ca da-i bataie!

| giuly a răspuns:

Doar dacă eşti băiat.

| BeHappyForMe a răspuns:

Depinde ca daca faci in periaoda de pubertate 13-16 ani ajuta la dezvoltare a sanilor afdica sa cresca mai repede, eu am avut prietene care pentru faptul ca au facut sex au facut niste sani imensi inca de la 16 ani ziceai ca au 18-19 ani era foarte dezvolate sau si inaltat foarte mult

| BoBBy a răspuns:

Daa, se fac cat roata de la tractor(aia din spate) happy

| Christal a răspuns:

Nu dragule.nu este adevarathappy
incepi sa te mai dezvolti sa te maturizezi.te latesti in solduri.dar asta nu are nici o legatura cu sanii, cum spun altii

| kattya96 a răspuns:

Nu. unde ai auzit asta?

| Joker1958 a răspuns:

Nu cred, dar stiu sigur ca se lasa, stiu o fata care a facut'o din clasa a IV-a si nu au mai crescut prea mult ii are destul de mici si este clasa aIX-a

| BecauseOfYou a răspuns:

Nu draga... chiar din potriva iti oprete cresterea si sigur nu ai sa ai sani mari atuncea, eu am inteles ca daca manci carne de pui sau carne de vita laughing da nu cred nici asta ca e adevarat, pareria mea cat iti cresc atata iti cresc

| xDudeee a răspuns:

Daaaaa! Foarte mariiii cat felia de cascavall.rolling on the floor Asa.cam cat creieru` tau!

| missy4ever a răspuns:

Nu e adevaratbig grin
De la sex numai te ingrasi(daca o faci foarte des)
dar si logic nu e advbig grin

| roxley a răspuns:

. Actul sexual cu continenţă
Este "arma secretă" a femeii care vrea să devină mai frumoasă şi mai senzuală. Atunci când o femeie face dragoste, cantitatea de hormoni secretată de organismul său va creşte foarte mult, fapt care în câteva zeci de minute se va concretiza printr-un simptom clasic - mărirea volumului sânilor. Insă, în momentul în care apare orgasmul cu descărcare, sânii devin brusc flasci, constelaţia hormonală se modifică şi ea rapid, iar după mai multe asemenea descărcări de regulă nu doar sânii, ci întregul corp îşi pierde fermitatea şi tinereţea.

Concluzia reiese de la sine: dacă vreţi să aveţi sâni mari, plini şi frumoşi, faceţi dragoste, dar urmăriţi să nu ajungeţi la orgasme cu descărcare. Experienţa a arătat că femeile care fac dragoste cu continenţă îşi pot mări rapid sânii cu peste 50%, în doar câteva luni devenind plini, fermi şi frumoşi.

| pinky_1179 a răspuns:

Eu am ramas l fel.doar ca mi sau inmuiat sanii un pic