| Bianca3108 a întrebat:

E adevarat ca plinutele nu pot avea iubiti?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Fiecare petec isi are sacul lui, pana la urma fiecare isi gaseste perechea

32 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un mit fals!
Fiecare are gusturile sale.
În general, la oamenii mai împliniți ai ce vedea, altfel hainele se așează pe ei/ele, decât pe cei slabi care sunt ștersi.
Crede în tine!
Pa, pa.

| irina20 a răspuns:

Nu,nu e.Sunt multe femei grase, nu plinute care au iubiti de-ti pica fata.3 cunosc eu.Stai linistita.Nu trebuie neaparat sa fi slaba ca sa fi sexy sau atracatoare.E vorba de atitudine. DAca tu te vei simti frumoasa, asta vei arata.Cu cat increderea in tine e mai mare cu atat vei atrage priviri. Faza cu 'au iubiti dar urati, sau prosti' sau mai stiu eu cum e cea mai mare prostii care am auzit-o!

| mona a răspuns:

Pot avea dar nu pe cine vor ele

| darrio2007 a răspuns:

Nu.De ce intrebi? Tu nu esti plinuta.

| HolyPotato a răspuns:

Nu. Nu trebuie sa te iei dupa nici un fel de comentariu rautacios. Oamenii care le spun sunt redusi si nu ai de ce sa oferi vreo atentie. A fi plinut e o mare calitate, tinand cont ca iti poti gasi persoane care sa te aprecieze pentru sufletul tau si nu dupa felul in care arati in pat...
Insa a fi plinuta nu e o scuza pentru a fi ingrijita. Trebuie mereu sa ai grija de tine. Sa te iubesti, sa mergi mereu cu capul sus, indiferent de situatie. Un strop de incredere in tine te va face sa stralucesti! Si stai linistita ca iti vei gasi si tu un baiat care sa te placa asa cum esti! Nu toate femeile sunt modele Victoria's Secret si cu toate astea, sunt iubite si fericite happy

| IustinaC a răspuns:

Pot avea iubiti dar nu au noroc la baieti frumusei ca cele neplinute

| neutrino a răspuns:

Total fals! Este adevarat ca toti ne dorim " Feti Frumosi si IIene Cosangene", dar frumusetea sufletului nu poate fi egalata! Tot la fel de adevarat este ca, atunci cand ne dorim un amant, respectiv o amanata, nu luam in calcul decat frumusetea fizica.

| h3r a răspuns:

Doar pentru că nu poți defila pe un podium de lenjerie intimă, asta nu înseamnă că nu vei avea succes.
Asta o spui tu, pentru că îți faci foarte multe complexe. Tu nu te lua după cele/cei de la Bamboo Club, ei cu siguranță critică și o fustă mai lungă de cur, frustrați și încuiați la cap.

Deci, nu, nu este adevărat. ( Stai să-mi vezi burtica...)

| Seby90 a răspuns (pentru h3r):

Burtica ta imi apartine.

| h3r a răspuns (pentru Seby90):

blushing

| Oana92 a răspuns:

laughingcine ti-a spus asta? Eu am cu mult peste greutateav "ideala"si sunt intr-o relatie de aproape 4 ani. Si nu sunt singura...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tampenie!
Cunosc fete mai mult decat plinute care au niste iubiti "traznet", de 2 ori mai subtiri decat elelaughing si chiar ma intreb cum naiba au noroc...
In fine, depinde si de celelale trasaturi fizice, dar si morale!
Depinde de preferintele baietilor: unii prefera fetele mai plinute, iar altii pe cele slabe.happy

| gingergirl1 a răspuns:

Nu e adevarat laughing
Sunt si baieti plinuti tongue

| SunnyDay88 a răspuns:

rolling on the floor uita te in jur si ai sa gasesti singura raspunsul.

| sayWhaaat a răspuns:

Da, cum zicea cineva mai sus, sufletul conteaza laughing)
Acum ca sa fiu serios, pot avea iubiti insa nu prea pot avea pretentii la iubiti frumusei, trebuie sa mai dea jos din kilograme.

| HaLoGeNNN a răspuns:

E adevarat

| Lorena7712 a răspuns:

Depinde de baiat. Daca o place asa cum e este foarte bine dar daca nu. sad

| Ajutatorool a răspuns:

Sufletul conteaza laughing)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| Arkhasas a răspuns:

Nu.
Dar să nu aibă prea multe pretenţii.
Să fii grasă înseamnă să nu te respecţi, să nu ţii la corpul tău.

| Bianca3108 explică (pentru Arkhasas):

Era vorba de fete plinute, nu grase...

| Arkhasas a răspuns (pentru Bianca3108):

Pentru mine plinuţe egal grase.
Slabe înseamnă o fată care e mult prea slabă, grase înseamnă o fată care are grăsime în exces, iar restul sunt NORMALE, nu există alte categorii.

| Bianca3108 explică (pentru Arkhasas):

Atunci eu nu ma incadrez big grin (am 1, 57 m, 44 kg)

| Arkhasas a răspuns (pentru Bianca3108):

Tu te încadrezi la categoria slabe ca parul.
Dar te înţeleg, eşti în creştere.
Totuşi mânâncă acolo.

| ktlina a răspuns:

Eu am vazut multe femei mai plinute cu iubiti sau chiar soti destul de draguti.

| Capriciu a răspuns:

Pot avea si nu este drept ca nu frumosi, chiar uneori sunt mai frumusi ca cei a celor care au silueta. Chia sunt baieti care le plac fetele mai plinute fiindca au pe ce pune mina asa cum spun ei.Iar altii nu se uita la fizic si doar la suflet.Asa ca orice fata plinuta, slaba, urita, frumoasa nu conteaza fiecare isi gaseste perechea.Stii vorba ceea ce este al tau este pus deoparte.

| RockLife a răspuns:

Nu contează.
Dacă un băiat te place, te place pur şi simplu.
Acum, depinde şi de fiecare băiat.

| Victoria275 a răspuns:

Daca vreo fata de la scoala ti-a spus asta, a spus-o din rautate. Fii tu...si daca te consideri plinuta fa sport si urmeaza diete care sa nu iti puna in pericol sanatatea. Oricum nu conteaza cum arati, alesul tau te va iubi exact asa cum esti...happy

| CrissIoana a răspuns:

Pot avea iubit, frumos chiar. Pentru ca sunt unii baieti / barbati care sunt atrasi de "formele" mari.
Mai demult, o femeie plinuta era considerata frumoasa, nu cele slabe.

| simo80 a răspuns:

Gresit,eu sant slaba si as dori sa fiu mai plinuta, nu te stresa

| InaMada a răspuns:

Nu e adevarat. Au sie le multe alte calitati

| uncovrig a răspuns:

Salut! Cine vrea sa faca niste banuti va ofer cateva site-uri prin care dai click pe niste reclame si faci bani, nu ai sa faci bani din prima zi, dar daca intri in fiecare zi strangi o suma frumusica, ca sa castigi mai multi bani trebuie sa ai referrali, pe ei ii cumperi tot cu bani si la fiecare click dat de ei pe o reclama vei primi de 5 ori valoarea pe o reclama vazuta de tine. Intrati pe linkurile de mai jos, copiati-le si inregistrati-va:
http://goo.gl/FaH4J (neobux)
http://goo.gl/P9JgQ (nerdbux)
http://goo.gl/y4ow6 (paidviewpoint)
http://www.clixsense.com/? 5505210
P.S: toate platesc, daca aveti probleme sau nu intelegeti ceva dati-mi un mesaj

| raspunzatorul200 a răspuns:

Da pentru ca nimeni nu le iubesc