| Sunt unicat a întrebat:

voi iubiti cu adevarat? dc iubiti? aveti pe cine? daca da de ce?/

Răspuns Câştigător
| Unique a răspuns:

Ce intrebare ciudata! bineinteles ca iubesc pe cineva de 3 ani suntem impreuna! pentru ca ne iubim

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mereu am iubit cu adevarat. Chiar daca nu orice relatie a fost de mare durata, mereu au fost sentimente la mijloc. Nu sunt genul care sa ma implic in chestii superficiale.

| Silvia a răspuns:

Voi iubiţi cu adevărat?
Da, iubesc. Îmi iubesc părinţii, fratele şi prietenii.
De ce iubiţi?
Iubesc pentru că am motive, merită şi acest sentiment faţă de ei este involuntar, îi iubesc îndiferent dacă mintea mea vrea sau nu, dacă sunt certată cu ei sau nu.
Aveţi pe cine?
Da, e logic. Dacă am răspuns la prima întrebare da, înseamnă că am pe cine.
Dacă da, de ce?
Pentru că nu pot trăi fără să iubesc.

| nobody_9468 a răspuns:

De ce sa te mint? Nu iubescstraight face.
Si asta fiindca sunt egoista, ma ganesc doar la mine{aparent}. Am pe cine, dar prefer sa fiu mai rezervata cu sentimenetelehappy.

Bafta.{ex'. just. a. tear.}

| Petronela a răspuns:

Buna! Iubesc si sunt iubita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, iubesc cu adevarat.
De ce? Pentru ca prietenul meu ma face sa il iubesc si sa fiu in limba dupa elhee hee.
Da, parintii, tovarasii si prietenul meu.
Asta imi e norocul, ce sa faclaughing.