| anonim_4396 a întrebat:

E bine daca ma masturbez o data pe saptamana? Cateodata la 1 saptamana si cateva zile., sunt baiat
Funda big grin

7 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

E bine baiatul mamii, e bine
sa nu faci febra daca dai mai des

| OoBunnyoO a răspuns:

Poti sa te masturbezi de cate ori simti nevoia, atata vreme cat nu lasi ca acest lucru sa devina o obsesie. Nu conteaza de cate ori o faci nu iti afecteaza nici mintea, nici sanatatea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Meriti un tort" faci misto?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Pe viitor nu vei mai avea aceeasi placere in dormitor cu o femeie.
Nu te mai masturba, lasa-te de sportul asta.
Te pup!

| Morphines a răspuns:

Ești băiat?
Serios?
Dacă tu te simți bine frecând mașinăria, atunci întrebarea ta e irelevantă și riști 3 luni de închisoare pentru irosirea timpului userilor.

| miru20cmrecords a răspuns:

De ce nu iti faci o prietena?

| CristyBv a răspuns (pentru miru20cmrecords):

Da ma laughing Prietena se face, se contruieste, se creeaza, se concepe... WTF?!