| unicul a întrebat:

E cam jenant nu stiu sa dansez si cand am dat o petrecere la scoala o fata de care imi place mie a dansat cu mine dar mai mult a dansat cu un alt baiat eu cred ca a dansat cu el pentru ca danseaza mai bine ma puteti ajuta? dau funda

3 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Eu nu stiu sa dansez pentru ca nu-mi place.Bine, cand vine vorba de zbenguiala de club, toata lumea stie.

| Anonim3007 a răspuns:

Pei nu stiu ce sa-ti zic sunt multi care nu stiu sa danseze eu unu nu stiu asa bine dar stiu putin invata si u de pe net uitate la tv niste miscari de dans... succes

| Bogdan_6967 a răspuns:

Sunt multi care nu stiu sa danseze. Adevarat, conteaza sa stii sa dansezi, dar nu numai printr-un dans bun poti sa tii o fata langa tine cand dansati impreuna. Chiar daca tu nu stii sa dansezi, trebuie s-o faci pe ea sa se simta bine cand e cu tine pe "ringul de dans", sa se distreze. Cand dansezi cu ea zambeste-i, arata-i ca iti face placere ca dansati impreuna. Daca tii neaparat sa inveti sa dansezi, mergi si ia cursuri, inscrie-te intr-o trupa de dans.