| bkfgvklfs a întrebat:

am 14 ani si imi place fosrte mult de un baiat de la mine din clasa. vorbim pe mess la scoala, dar nu stiu daca ma place. i-am spus acum ceva timp ca il plac si l-am intrebat daca ma place, dar el avea deja prietena. dupa o luna am fost la o petrecere iar el s. a imbatat. am dansat amandoi dar nu stiu cred ca a facut asta pentru ca nu stia ce face.acum as vrea sa il intreb daca vrea sa fie cu mine pentru ca am aflat ca nu mai are prietena.va rog dati-mi un sfatpuppy dog eyes

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Yamatooo a răspuns:

Incearca-ti norocu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu il intrebi uh lasa-l pe ei sa vina la tine

| ShOOp a răspuns:

Pai, ar trebui sa o iei intai pe ocolite, sa vezi care e situatia, si sal intrebi cum i se pare ca esti, daca vrea sa va cunoasteti...si daca te place o sa fiti impreuna, doar daca nu sufera dupa fosta. Success!