| anonim_4396 a întrebat:

E în regulă să te epilezi în zona pubiana cu gel de ras gilette ( gen cu care te barbieresti) și cu o lamă de bărbierit basic?
Prima dată am dat cu un șampon și a început să usture și sa se irite.
Încă ceva. E bine să-mi dau la final cu 'aftershave', gen face pielea mai neteda? Bănuiesc ca nu afectează.

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Da, este in regulă. Nu te mai rade in răspăr, ci in sensul cresterii firului de păr, si astfel nu o să te mai iriti. Poti să foloseşti şi sapunul, gen Dove, fiind mai emolient, ca să nu consumi multă spuma/gel de ras.

2 răspunsuri:
| supremxxxoxo a răspuns:

Esti varza. intreaba pe mata

| tpuuser100 a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Nu știu care e problema ta. eu doar am pus o întrebare pentru că-mi pasă de igiena corpului meu. De ce sunt varză!? 2018 și nu știi să pui o cratimă, penibil