| provocare a întrebat:

E normal ca 2 adolescenti de 18 ani sa faca petting?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Tinerii in varsta de 18 ani teoretic sunt considerati maturi atat fizic cat si psihic deci se poate considera ca mai normal ar fi ca incepand cu aceasta varsta sa fac sex dar daca nu se simt inca suficient de pregatiti pentru inceperea viatii sexuale bineinteles ca pot sa practice pettingul ca alternatva (sexuala).

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal ca 2 adolescenti de 18 ani sa faca petting.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai, ştim cu toţii că se poate mai bine.

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Nu prea, e cam ghei daca stai sa te gandesti mai bine, nu o minti suficient de frumos cat sa.si deschida picioarele, mai incearca

| intelboss a răspuns:

Puteti practica si petting si sex si daca nu sex alte tipuri de sex oral sau anal

| Dumitrescu_Marius_1995 a răspuns:

1) In cazul in care "cei 2 adolescenti" sunt fata si baiat.
2) Depinde de sentimentele amandurora.