| provocare a întrebat:

E normal ca 2 adolescenti de 18 ani sa aiba momente intime in care sa se sarute, sa se mangaie si cel mult sa faca petting?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cand este vorba de 2 persoane rationale si responsabile nimic nu-i poate impiedica sa se iubeasca sa aiba momente de tandrete si mai ales faca petting adevarat, deoarece se considera ca sunt in stare sa respecte regula din petting de a face absolut toate fanteziile sexuale posibile dar cu conditia de a respecta obligatia de a va opri la timp adica in momentul in care se apropie "periculos" de mult de posibilitatea de sex efectiv. Succes, multa fericire si placeri nebanuite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand daca nu? la 30?

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

NU si daca te gandesti e cam ghei, inseamna ca nu o minti suficient de bine cat sa sex cu tine, mai incearca