| Ctynnaa a întrebat:

E normal ca baiatul sa salute fata (pe net si fata in fata ) sau baiatul?

12 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Indiferent!

| Derye a răspuns:

Nu conteaza cine, proasta sa fii sa-ti placa de un baiat si sa astepti sa se bage el in seama cu tine.

| Derye a răspuns:

Moama, si cica fetele sunt egale cu baietii. Sunt egale din parti, vreti totul pe tava, iar cand vi se ia ceva apelati imediat la chestia asta.
Penibil, imatur, jalnic pana si pentru voi dar cel mai important: INCONSTIENTA.
D'asta veniti pe site: x nu ma observa, x nu stie ca exist! Sunteti mai mult decat penibile.

| ATHOS a răspuns:

Intotdeauna barbatul este cel care saluta!

| butt3rfly16 a răspuns:

Normal si frumos din partea unui baiat este ca el sa faca primul pas si sa fie el cel care incepe o discutie cu fatawinking

| doar.pt.voi. a răspuns:

Da e normal! Baiatul saluta fata.Nicidecum invers. Fundita?batting eyelashes

| Silvia a răspuns:

Băiatul sau băiatul?hee hee
Normal este ca băiatul să salute fata, dar care-i problema dacă şi fata salută băiatul? Mie nu mi se pare nimic ciudat ca şi fetele să salute băieţii primii.

| Crisstina a răspuns:

Pai. corect ar fi ca baiatul sa salute primul, astfel exprima respect fata de fata. La urma urmei, fetele sunt DOAMNE! happy trebuie respectate!

| Ana_6509 a răspuns:

Hai că am citit întrebarea de trei ori şi tot n-am prins ideea.

| Sin a răspuns:

Fetele sunt fete. Daca esti fata/femeie nu esti neaparat "o doamna".
A fi doamna e cu totul altceva.In primul rand trebuie sa ai o varsta, iar in al II-lea rand trebuie sa ai caracter, sa fi om de onoare, etc.
De exemplu, nu poti sa numesti o pustoaica de 18 ani "doamna", mai ales una care si-o trage cu toti si are numai "harfe" in cap.De ce sa respecti un asemenea specimen? Pentru ce e o mare "doamna"?
Prin urmare nu orice persoana de sex feminin e automat o "doamna" si trebuie respectata.(respectul este de mai multe feluri, a nu se intelege ca cele care nu sunt doamne trebuie batute, badjocorite sau mai stiu eu ce)
Si ca sa raspund si la intrebare :
Nu conteaza cine pe cine saluta primul, important e sa saluti sa arati ca ai cei 7 ani de acasa.

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Poi dupa creierashul ala mik pe care il am eu consider ca este mai normal ca baiatul sa salute fata.tongue

| ▀♫Me AnGeL fOr EvEr♫▀ a răspuns:

Deci scuze ca'ti zc dah nu am inteles nic din intrebarelaughinglaughinglaughing... mie nu mi se pare normal ca daca unei fete ii plk un baiat sa astepte ca el sa se bage in vb cu ealaughinglaughing. frumos ar fi ca baiatul sa salute primul dar nu se intampla mereu asa...laughing att nu poti sa stai ca proasta si sa nu saluti nuh?laughinglaughing