| Nikcoletta a întrebat:

E normal ca un penis sa aibă gust amar? I-am făcut sex oral partenerului meu și mi-a rămas un gust amar in gură, nu o sa îi mai fac de acum încolo.
Din ce cauză credeți că avea gustul amar?

9 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

N-am idee dar o sa ghicesc. Mirosea a parfum pe acolo? Parfumul poate fi amar sau gelul de dus/produsele de curatat. Poate nu s-a clatit bine.

| RAY a răspuns:

Alimentatia sau berea

| Violleta2022 a răspuns:

Lipsa igienei sau vreo boala, pot fii cauzele

| corbulalbrosu a răspuns:

Existenta gustului amar remarcat in timpul sexului oral, ar putea avea o explicatie destul de simpla si anume : provenienta sa fi fost urmarea impregnarii in pielea fina a glandului cat si in pielea preputului penisului a unei anumite substante chimice existente din compozitia produsului de igiena corporala care a fost folosita inainte de acel act sexual. Orice barbat civilizat si educat isi igienizeaza penisul inainte de momentul intalniri cu partenera/iubita.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai poate chiar asa ar trebui sa fie. Tine si de alimentatie, de regim, sanatate, de conditia fizica.
Nu te astepta sa aiba gust de zmeura :/

| SG1995 a răspuns:

Eu zic sa vorbesti despre asta cu el. Nu de alta dar chestia asta poate avea multe cauze de la o alimentatie nepotrivita la lipsa de igiena adecvata sau chiar vreo infectie.

| Dana2103 a răspuns:

Intreaba l

| tup3u a răspuns:

Pune frișcă pe el să-l îndulcești laughing)

| Tokyo44 a răspuns:

Alimentația și igiena pot cauza gustul amar.