| iamlaryssa a întrebat:

E normal cand bagi degetul in vagin sa simti niste umflaturi mici?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti nascută in 1979? Si pui asemenea intrebare?

| iamlaryssa explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu sunt. Si treaba mea ce intrebari pun

| Frank51 a răspuns:

Dar ce te astepti sa simti? Acele umflaturi mici sunt doar la intrare daca nu ai observat.

| MValentin a răspuns:

Eu cand am facut asta prietenei mele avea la fel, anumite umflaturi mici asa striatii de... carne? Eu zic ca da, e normal si cat nu te dor fara sa le atingi nu e momentul asa devreme sa iti faci griji

| iamlaryssa explică (pentru MValentin):

Asa da si ai simtit vreodata si ceva mai aspru? Nu ma doare

| MValentin a răspuns (pentru iamlaryssa):

Aspru? Aspru nu... tot ce a fost, a fost doar acele umflaturi mici asa si mai multe. Asupru in ce sens, poti detalia?

| Mariarobertina300000000 a răspuns:

Depinde, in mod normal ar trebui sa fie mari, daca te dor sau vezi ceva schimbat la ovulatie sau la scurgerile vaginale mai ales...
Eu zic ca deocamdata sa nu te sperii! E posibil sa fie legat de schimbarile hormonale!
Daca te dor sau simti un disconfort la atingere! Du te la medic! Iei o trimitere si te duci singurica daca ai peste 18!

Fii atenta la schimbarile din ultimele saptamani la alimentatie!
Bafta si sanatate multa

| alina2k18 a răspuns (pentru Mariarobertina300000000):

Ce treaba are alimentatia cu vaginu? laughing

| Mariarobertina300000000 a răspuns (pentru alina2k18):

Are stai linistita!
Inainte sa razi documenteaza te