| DiannaDi a întrebat:

E normal daca am o relatie de doua luni cu un tip sa nu ne sunam? Nu vorbim la telefon niciodata, decat prin scris pe Messenger, desi am facut schimb de numere de telefon. Nici macar pe WhatsApp nu vorbim. Si el imi scrie rar ziua, motivând ca nu are timp, pentru ca la serviciu e ocupat iar dupa aia trebuie sa ajunga la ora de sport. Atunci cand am intrebat unde ne îndreptam, el a zis ca spre ceva serios desi faptele lui dovedesc dezinteres dar el zice ca asa e felul lui si asa era si cu fostele. Cand e cu mine, e foarte afectuos si atent cu mine. Fiind din acelasi oras, ne vedem doar de doua ori pe saptamana. Si am observat ca da like-uri multor fete. Pareri?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este un afemeiat, pe lînga tine care te foloseste mai are pe altele, tu esti roata de rezerva cand celelalte fete nu au timp de el, asa ca relatia voatra este din start una bazata pe minciuni, nu are timp laughing ce mincinos porcul.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă, sarut mina! Sanatate multă

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca-i normal, odata ce omul munceste si nu poate suna ca poate fii data afara de la munca.
Vazutul si iesitul se pot face in weekend si atat vreme cat este afectuos cu tine cand sunteti impreuna, chiar nu vad vreun motiv de ingrijorare.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu este normal, dar nici un lucru rău, greșit, periculos.
Părere că likurile date la fete nu au nici o relevanță.

| anonimuIl a răspuns:

Voi aveți o relație pe internet.

| anonimuIl a răspuns:

El mai poate să discute pe internet cu încă 10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că nici tu nu ști dacă ai o relație,asta numai relație nu mai e. Lumea este axată pe bani mai mult decât pe iubire,asta e scopul fundamental
a multor oameni, banii mai presus decât iubirea și omul drag, suntem pe duca, nu știu dacă o să mai fim vreodată oameni cu principii, ne-am pierdut valorile, credința, încrederea, și atunci se pune foarte mult preț pe bani că deh banii nu aduc fericirea dar o întrețin.
Like-urile alea pot fi irelevante sa nu semnifice nimic serios.

| Aditu94 a răspuns:

Eu sunt un tip disponibil daca vrei sa o iei de la zero cu altcineva.

| Gândesclarece a răspuns:

Chiar nu va înțeleg de unde culegeți băieți d ăștia.

| akaanne a răspuns:

Nu exista "nu am timp". Ce ai descris tu nu este o relație, ci bătaie de joc. Îndepărtează te de el.