| GouDidodino a întrebat:

E normal sa am erectie cand vad tipe sexy si dupa aceea sa ma doară burta? Adică am un fel de crampe musculare

Răspuns Câştigător
| DanyDav a răspuns:

Probabil ți se umfla ouăle, mai fa si tu cate o labuta daca nu faci sex suficient.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate vine din minte durerea de cap, nu ai cum sa ai dureri dupa erectie

| corbulalbrosu a răspuns:

Este normal ca penisul sa intre in erectie cand privesti tipe sexy, insa este cu totul anormal ca in urma procesului fiziologic de intrare in erectie a penisului, in scurt timp in abdomen sa apara crampe musculare dureroase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te doare "burta" pentru ca nu ejaculezi.
Se numeste sindromul blue-balls. Testicule albastrele

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Este normal ca penisul sa aiba erectie atunci cand esti atras de vreo tipa...cât despre durerea de burta, nu stiu ce sa zic...Nu prea e normal.

| OctavianSps a răspuns:

Nu, nu e normal, esti obsedat probabil, scuze ca iti spun.

| GouDidodino explică (pentru OctavianSps):

Dacă eu sunt obsedat inseamna ca esti esti gay

| OctavianSps a răspuns (pentru GouDidodino):

Esti x1*

| JustForFewSeconds a răspuns:

Poate ai fluturi in stomac

| GouDidodino explică (pentru JustForFewSeconds):

Nu e ca si cand as fi indragostit