| ClipaSchimbarii a întrebat:

E normala urinarea dupa masturbare?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

E un obicei bun de pastrat si dupa sex. Reduci posibilitatea de a lua ceva.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Chiar recomandata

| Violleta2022 a răspuns:

Daca iti vine sa urinezi, bineinteles ca este normal sa-ti eliberezi vezica.
Ce este normal si necesar dupa masturbare, este spalarea cuculetului cu apa calda si sapun, decalotandu-l si spalandu-l ffff bine, ca sa nu ramana sperma si sa miroasa sau sa se infecteze in timp.

| alina2k18 a răspuns:

Da, cateodata fac si eu pisuwinking

| CodrutElian1990 a răspuns:

De ce sa nu fie normala? Dar nu este obligatorie.

| ywar a răspuns:

Curata conducta happy Ti se intampla si dupa ce faci sex, asa ca nu e bai.