| SeNyS a întrebat:

E posibil sa imi vina ciclul de 2 x intr-o luna?big grin. mi-a venit normal la inceputul lunii, iar acum 3 zile am fost pentru prima data dragoste cu prietenul meu, astazi am aceleasi simptome ca mi-ar venii din nou, si deja am o sangerare pe chilot, ce se intampla? stie cineva?

1 răspuns:
| inteligenta a răspuns:

Da,inseamna ca te-ai dezvirginizat asa se intampla de obicei sau cand depui efort dupa ce faci... poate sa iti vina ciclu mai repede iti spun ca asa am patit eu funda please?