| DiamanteleSeSparg a întrebat:

E posibil sa te indragostesti la prima vedere de o persoana, adica atunci cand o vezi pentru prima data sa simti niste fluturasi in stomac sau inseamna ca doar il placi? Ma tot gandesc la el, l-am intalnit intr-un hipermarketlaughing

Răspuns Câştigător
| FollowTheLight a răspuns:

Eu si cu sora mea suntem dovada ca exista dragoste la prima vedere.Parintii nostri s-au intalnit, s-au vazut, s-au indragostit, peste 2 zile s-au casatorit, si uite, sunt casatoriti de 20 si ceva de ani, si casnicia lor inca rezista!happy

3 răspunsuri:
| jordan210cm a răspuns:

Este foarte superficial sa zici ca te-ai indragostit la prima vedere, poate n-ai experiente anterioare de genul asta ca sa iti dai seama cat de falsa a fost asa zisa iubire dupa ce cunosti acea persoana si nu e in nici un caz ceea ce crezi tu ca a parut ca este.

| nicoletaS a răspuns:

Imi place faza cu hipermarketurolling on the floor pai cred ca la tine a fot mai mult atractie de la prima vedere

| NOoName_4629 a răspuns:

Eu cred in dragoste la prima vedere deoarece mi s-a intamplatbig grin