| Denisakuki13 a întrebat:

E un baiat care se comporta cu mine ca un prieten foarte bun, dar ma tachineaza mereu si cand il intreb de ce face asta spune ca ii place sa ma tachineze... E posibil sa ma placa confused

Răspuns Câştigător
| UrSuL3Tz a răspuns:

Hei buna happy, Da este foarte posibil sa te placa chiar foarte mult, incearca pentru a vedea daca cu adevarat te place s-a ''te dai'' si tu putin la el in asa fel incat iti vei da seama daca ii place cu adevarat de tine sau doar daca este mai ''copil ''. Fundita?