| anonim_4396 a întrebat:

E un baiat la mine in clasa care mereu imi zice "iubito scumpo, vrei sa fii cu mine?" si eu cred ca face misto ca mai mereu tipa in gura mare si acum cateva zile o prietena mi. a spus ca el ma considera enervanta... ce crede?
Cum sa o rezolv? Fundisha!
Scz de kategorie >:"

Răspuns Câştigător
| jigglyjiggly a răspuns:

Categoria e potrivita nu-i problema. Cred ca ai putea sa-l ignori un timp, pentru. ca sigur face misto, deoarece nici un baiat care place o fata nu ii spune in fata. Incearca sa fii indiferenta putin timp, iar apoi sa vezi cum reactioneaza, daca mai face asa. big grin

4 răspunsuri:
| irina_5692 a răspuns:

Prerea mea nu il lua in seama cel mai probabil vrea doar sa se joace! O prsoana care ar tine la o alta persoana nu numio pe acesta enervanta! nun il mai lua in seama se va plictisi! daca intr-adevar iar fi placut de tine ti-ar fi spus acest lucru!

| Anndrey1234 a răspuns:

In general un baiat cand iubeste o fata e mai timid de fel.Si mie imi placea de o fata si ii spuneam in fata asta dar mi-am dat seama ca ii puteam zice numai pentru ca sentimentul acela nu era puternic.
Cred ca vrea doar sa te amageasca sau sa faca vreo fata geloasa...

| MedeeaAndree a răspuns:

Mda...poate face misto.cred ca vrea doar sa se distreze si el putin! ignora.l.si o sa se sature sa mai faca asa!big grin

| FesCuDungi a răspuns:

Mai bine il ignori din moment ce te crede enervanta! straight face vrea doar sa te amageasca!