| catalin02 a întrebat:

Eo o iubesc ea ma iubeste dar nu vrea sa ma sarute.Ea a fost cu un baiat el s-a despartit de ea iar acum el vrea sa se impace dar ea s-a indragostit de mine.Dc oare nu vrea sa ma sarute.Pareri, cum sa ii iau un sarut?

5 răspunsuri:
| Rebeccadamia a răspuns:

Daca abia a iesit dintr-o relatie, e normal sa nu isi doreasca un sarut dupa un asa scurt timp.Te sfatuiesc sa ai rabdare cu ea, si sa incerci sa ii vorbesti frumos.Incearca sa ii explici ca esti langa ea, ca vrei sa o ajuti sa treaca peste relatia pe care a avut-o si sa ii fie bine langa tine.Si cu siguranta te va lasa sa o saruti, cand va avea deplina incredere in tine.Succes!

| Anonima264 a răspuns:

Probabil este timida si se simte cam "diferit" din cauza ca a eisit dintr-o relatie si a trecut scvurt timp.
Ai rabdare.

| angellswig a răspuns:

Nu cred ca este pregatita daca de abia a iesit dintr-o relatie.Dar asta nu e un semn ca nu te iubeste, e doar timida si nu crede ca e pregatita inca....Si mie mi s-a intamplat.

| Angel_5680 a răspuns:

Nu te-ai gindit la faptul ca poate icna tine la el? S-au poate-ca inca nu este gata sfatul meu fii rabdator cu cit mai mult fii alaturi de ea si desigur arata-i sentimentele tale cit mai des ca sa inteleaga ca tii la ea. Succes.

| catalin02 explică (pentru Angel_5680):

Daca mai tine la el cu el sa ramana ca cu mine s-a terminat m-am saturat sa-mi aud prieteni, colegi ca nu e bine ca stai cu ea, ca a fost cu unu si nu stiu ce au facut, si eu imi cred prieteni