| AlexXbox360 a întrebat:

Eram azi prin zona dristor si n ustiam cum sa ajung la statia de metrou. Am intrebat o fata si mi-a spus ca si-a e se duce spre metrou si ma duce ea. Pana la metrou eau cam 150 de metrii si in acel timp am vb despre ``prin ce zona stam``...la ce facultate e etc... cand am ajuns la metrou ne-am zis PA pur si simplu dupa care m-am intors la peronul unde era ea pentru ca mi-am dat seama ca o luasem in sensul gresit. Acolo am zis o glm a ras si mi-a zis ``Eu plec, pa`` iar eu ``PA``. Dupa ce s-a asezat mi-a zambit dupa care a plecat metroul din statie.
Imi placea foarte mult de acea fata si sunt foarte trist pentru. ca stiu ca nu o s-o mai revad niciodata. Acum am cateva intrebari:
1. Daca va placea de ea voi ce faceati in locul meu? 2. Cred ca in cazul in care ii placea si ei de mine sunt sigur ca am fi avut o relatie foarte frumoasa si poate ea era ``aleasa``! Sunt foarte suparat si deprimat ca poate si ea vroia si astepta sa ii cer nrul de tele.

4 răspunsuri:
| xKaяikatuяix a răspuns:

Bunăă happy!
Cazul 1 :
Dacă eram in locul tău [ ca ca băiat, că eu sunt făta laughing ], îi cerea-m nr de telefon sau id-il de mess happy!
Cazul 2 :
Dacă ea ar fi aleasa, cu siguranţa va-ţi întâlnii din nou, pentru. că destinul întotdeauna îşi gaseşte drumul drept spree inimile voastre love struckx!

| george89 a răspuns:

Atunci ce te-a oprit sa-i ceri numarul de telefon? daca te refuza, macar stiai o treaba, acum ramai cu regretul, dar o sa-ti treaca in cateva zile, stai linistit, am patit-o si eulaughing

| AleXisAleXis a răspuns:

Trebuia sa ii ceri nr de telefon sau id de mess... Poate intr-o zi va veti intalnii din nou... Daca nu stai linistit vei gasi alta si iti va trece.Bafta kiss

| bendeacu a răspuns:

Cu rusinea nu ajungi nicaieri.A fost o experienta si acum ai invatat ceva.Cred ca data viitoare vei sti ce ai de facut