| AlexXbox360 a întrebat:

Va rog sa cititi intrebarea mea anterioara: http://www.TPU.ro/......si-a-e-se/ ca sa intelegeti intrebarea asta.
Astazi m-am intalnit din nou cu ea dar i-am zis decat ``buna``, ea mi-a raspuns si in rest nimic, nici nu am vorbit. Puteam sa fac cunostinta cu ea, sa i cer idul dar imi era jena ( rusine )...inca ma gandesc f. mult la fata asta si ma doare sufeltul ca stiu ca puteam sa fac ceva. M-am gandit ieri ca ar fi un semn de undeva in caz ca masi intalnii cu ea inca odata si uite ca m-am intalnit azi si nu am facut nimic. Credeti ca daca a fost un semn sau asa ar fi destinul sa fiu impreuna cu ea masi mai intalnii cu aceasta fata? ma gandesc ca mi-am ratat deja 2 sanse si a treia poate e greu de castigat. Nu stiu ce sa fac ca nu o mi-o pot scoate din minte :(

4 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu-ti mai rata sansa. Spune-i daca iti lasa un id de mess sa vorbesti cu ea, doar atat.Poate ea este aleasa, poate nu, incearca nu pierzi nimic. Daca ar fi vrut sa-ti dea ID si nu i l-ai fi cerut ai de pierdut. Daca nu ar fi vrut sa-ti dea id si ai fi intrebat-o nu ai avea nimic de pierdut.Incercarea moarte nu are. Dar vezi cum ii ceri id sa nu creada ca esti din ala stresant, obraznic, tupeist sau obsedatwinking

| bebe23 a răspuns:

Buna! a treia sansa sigur o sa o ai! incearca sa aflii cat mai multe despre ea.si cel mai bine ar fi daca a-ti avea prieteni comuni.asa totul ar fi foarte simplu.bafta!

| D3a7n8i a răspuns:

Se zice ca ai 3 sanse. Daca te intalnesti cu ea nu ezita sansa.Creca te-a simpatizat prima oara.Ea se astepta la ceva mai mult cred... Data viitoare cerei ID sau numarul

| D3a7n8i a răspuns:

Funda dai? O vreau eu. straight face