| BuuBuu_6473 a întrebat:

Este adevarat ca dupa ca iti incepi viata sexuala ti se lasa sanii?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este adevarat.

| mgtow a răspuns:

Ti se lasa daca mananci prea mult si ingrasi

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu, nu e cu totul adevarat!

| Rukhsandra a răspuns:

NU ti se lasa nimic... sunt doar mituri inventate de parinti cu scopul de a te speria sa nu-ti incepe viata sexuala chatterbox
... ai mei imi spuneau ca raman pitica laughing

| Gabi_6377 a răspuns:

Nu e chiar fals, sa stii.Corpul se schimba, nu ai cum sa ramai la fel.Sanii se formeaza, se inmoaie, nu ca se lasa neaparat, mai cresc un pic, cred ca, mai bine zis se modifica, la fel si fesele.

| danBM a răspuns:

Nu, ci din contra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu astea sunt inventi! este normal ca la inceperea vietii sexuale sa ti se mmodifice corpul dar asta nu inseamna ca ti se lasa sanii 1!