| LeeChien a întrebat:

Este adevarat ca exista pinguini gay? Pentru ca am auzit ca exista pinguini masculi care traiesc impreuna, fac sex si adopta pui de pinguini. M-ati putea lamuri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, 2 pinguini masculi care erau atrasi unul de celalalt pe plan sentimental si nu numai, au trait impreuna intr-o gradina zoo din Canada dar au fost despartiti.Iar pentru cunostintele altora, numai oamenii pot avea denumirea de homosexuali( aceia care au atractie sexuala fata de persoanele de acelasi sex ), nu avem cum sa spunem unor animale ca sunt homo laughing rusinica mai Raupe mai laughing blushing

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate o fi adevarat dar eu nu cred asa ceva...

Răspuns utilizator avertizat