| barbualexandru a întrebat:

Este adevarat fetelor ca va lasati cucerite de textele astea :)?
http://toata-lumea.blogspot.com/......st-preview

34 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"Invalid securityToken.
Error 403"
De un text de genul ăsta, mă îndoiesc că se va lăsa vreuna cucerită! laughing

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Stii, astea nu se numesc "texte" ci, vrajeli. Sunt folosite de marea majoritate a cocalarilor pentru a iesi in evidenta. Mi-e scarba si sa le citesc. Decat vrajeli de astea, mai bine ceva simplist, dar spus din inima.

pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

Chiar daca se lasa cucerite sau nu de texte, nu ma tem ca n-am texte, ma tem ca n-am bani.

| Derye a răspuns:

Fals. Wrong. Gresit. Negativ. Nu. Nein. Niciodata.Never.

Nu sunt fata, but that's the truth.

| Hmmmm a răspuns:

Nu as face asta nici platita!
un tip care vine si incearca sa ma agate cu texte invatate de pe net pentru mine e 0 barat.as reactiona urat si as incepe sa fac misto de tine, nu sa ma las cucerita.

| AnonimA a răspuns:

NEVER nici odataaa nu as face asa cevaL(((sa ma agate un tip cu asa vrajealarolling on the floornu

| BubuLina999 a răspuns:

Poate sa incerce cu orice replica ca pe mine nu ma miscalaughingnu imi plac genul asta de baieti care spun niste replici de prost gust. mie imi plac baietii care spun ceea ce simt, ce gandesc.eu sunt mai greu de abordat, asa ca e cale lunga ca cineva sa ma cucereasca cu niste chestii din astea. baietii care spun aceste lucruri, dupa parerea mea se ascund, incearca sa fie mai smecheri, si au impresia ca noi fetele gata ne topim dupa ei, ceea ce nu este asa.adica hai sa fim seriosi acum ...numai unu fara minte ar crede ca aceste lucruri de cocalari ar merge...

| Acvila a răspuns:

Lamentabil!

| Crisstina a răspuns:

Unele sunt chiar amuzante! laughing) da, doar amuzante. Nu m`as lasa la astfel de texte!

| Laurici :x a răspuns:

Eu una, nu! Acum depinde de fiecare persoana! mie mi se pare un lucru absolut copilaresc! Eu, cand ma indragostesc de cineva, ma indragostesc de sufletul lui si de felul in care se poarta cu mine, nu de texte sau haine sau ce altceva mai are! ASta e felul meu de a fi, acum ti-am mai spus, depinde de personalitatea fiecaruia. Daca intr-adevar ai vrea sa faci o declaratie unei fete te sfatuiesc sa nu folosesti textele alea, sunt de prost gust, spune-i ceva din inima ta, original, ceva care sa-ti arate sentimentele cu adevarat, nu niste texte de 2 baniwinkingsucces la agtat fetehee hee

| Turquoise a răspuns:

Buna
De fiecare data cand aud replicile astea, imi vine sa zic 'MORI! Cocalar ambulant'.

| cryss_6160 a răspuns:

Te sfatuiesc nu le incerci pentru ca o sa te alegi cu inguraturi sau palme

| babygyrl a răspuns:

Nu.Astea is pentru copii mici.Nu merg la orice fata.Numai daca la alea proaste care nu au avut prieten niciodatalaughing.

| cyufulyky a răspuns:

Nuworried...is pentru cocalari eu asa cred...

| Sin a răspuns:

Merge la pustoaicele pana-n 13-14 ani. Daca gasesti una mai grea de cap (sau o tocilara) merge chiar daca respectiva are 18-20.(trist, dar am intalnit o gramada de cazuri.Stai linistit, nu toate sunt destepte.)

| LittleDreamer a răspuns:

Nu

| BellaRagazza007 a răspuns:

Da poAte...

| CreepyCrow a răspuns:

Iubitelul meu mi-a zis unele replici din acelealove struck

| vivigirl a răspuns:

Daca un baiat crede ca ma poate cuceri cu astfel de texte, isi pierde timpul. Eu sunt foarte greu de abordat big grin. Si nu-mi plac relatiile astea de o saptamana, douawinking. Asta sunt eu! happy

Numai bine! happy

| FIR a răspuns:

1. as rade rolling on the floor)))
2. as crede ca este un fraier si cocalar

| ChocolateDroid a răspuns:

CLAR NU!
Dar au incercat multi sa ma agatze cu replici de genu. Unul mi-a spus pe strada : Domnisoara ai un foc sa aprindem o discutie? laughing Mi se par de prost gust.

| Anonim_5618 a răspuns:

Nuraised eyebrowslaughing)
care te-a mintit?hee hee

| scumpikxa a răspuns:

No way!

| Hathor a răspuns:

Asa spune si la mine :

Invalid securityToken.
Error 403
de acord cu kongeriketrolling on the floor))

| KatherineSparks a răspuns:

Nu m-as lasa prostita de asa texte in vecii vecilor. Amin happy
In plus, nu cunosc cocalari care sa-mi spuna texte din astea! laughing

| Paywa a răspuns:

Nu! Nu pot sa-i sufar pe aia cu ''texte '' ca astea!
Te sfatuiesc sa nu incerci sa le vrajesti cu astfel de ''texte'', ca o sa te alegi cu 2 palme/un ignore, sau cine stie...castrat rolling on the floor)

| laradio a răspuns:

De asta "Buna, eu sunt un idiot!".rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| neUtilizator a răspuns:

Mda...scrie
"Invalid securityToken.

Error 403"
dar m-ati facut curioasa rau!
despre ce texte era vorba?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz, fetelor le plac ca baietii sa fie naturali!call meu no talking