| barbualexandru a întrebat:

Este adevarat fetelor ca va lasati agatate de texte din acestea;))? http://toata-lumea.blogspot.com/......-link.html

14 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

raised eyebrows Sincer nu suport replicile de genu`...yawn Am mai avut parte de cativa "inteligenti" cu replici d`astea si cica dupa 5 min:
Gata te-am dat gata? Vrei sa fii cu mine?
Da` eu:Nu!

si am plecatlaughing))))

| BruneTTe a răspuns:

Da, de unde. Sunt texte ieftine. Fetele de lasa "agatate" cum spui tu de comportamentul baiatului, de caracterul acestuia, dupa felul lui de a fi. Daca ii spui o fraza d-aia sigur nu va ramane deloc impresionata.

| CARMENCITA a răspuns:

Nu ma las agatata de astfel de texte, dar poate m-as lasa agatata de:"Ce caine dragut. Ce numar de telefon are","Eu fac mai multi bani decat poti tu sa cheltui", dar trebuie sa fie adevarat ca sa-i arat ca nu-i asa cum zice si ii pot cheltui pe toti si sa zicem si aia cu James Bond ca s-a lovit la cap.

| purpleice a răspuns:

Sincer nu, mi se par tampitelaughing, poate cu unele mai inteligente.aia care incearca sa agate fete asa zic, wow am dato gata, dar pe mine ma fac doar sa rad, nu ma impresioneaza.

| resp3ct a răspuns:

Tu ai venit pe TPU sa iti faci reclama? Pleaca de aici!

| คเค๓เк a răspuns:

Sincer nu!laughing)

| adina_6125 a răspuns:

Mie mi se par dragute textele astea da nu ma las agatata asa de usor trebuie sa depuna mai mult eforttongue

| Stella a răspuns:

In niciun caz... xD

| Mia a răspuns:

Textele astea sunt de-a dreptul tampite.Ma fac sa cred ca baiatul care le foloseste imi pune la indoiala inteligenta.Deci NU!

| Lαααα a răspuns:

Deloclaughing
Nu ma las agatata de asa cevalaughing

| Vlad_1383 a răspuns:

Asta crezi tu eu am incercat mai devreme happy si a mers blushing

| alexutza_1725 a răspuns:

In nici un cazlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicidecum, parerea mea ca un baiat care foloseste textele astea ori e total neinspirat ori e un necioplit.

| anne_9809 a răspuns:

Eu nu si nu cred ca este vreo fata care sa se lase agatata de texte din asteawinkingwinking