| edy0010_7129 a întrebat:

Este normal sa fii atras nebuneste de fete dar totusi sa iti placa mai mult relatiile sexuale cu baietii? nu ma intelegeti gresit imi plac la nebunie fetele iar baietii nu imi plac deloc dar am incercat odata din curiozitate cu un baiat si mi-a placut mai mult.

Răspuns Câştigător
| BurnInHellSucker a răspuns:

Toti facem tampenii in tinerete. S-a intamplat o data nu e grav. Desi ti-a placut cel mai bun sfat e sa ignori aceste inclinatii pentru ca vei avea de suferit in viata sociala. Asta nu inseamna sa fii nefericit toata viata, nu va trece mult pana vei gasi o bunaciune pe care sa o iubesti si sa iti inlature orice dubiu.E normal sa fii curios. Un sfat bun este sa iti scoti poza de la profil, lumea este mica. Si sa nu mai ceri sfaturi legate de tema homosexualitatii aici deoarece romanii nostri nu au inca mintea destul de deschisa si mereu vei da peste tarani de la tara care stau la tara cu mentalitati trecute pe minus.

10 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Te cam aburesti singurel. Vorba aceea, cu dansa in fund si sufletu-n rai, nu se poate. Ce zici, caii nu-ti plac? Poate ca nu-ti plac deloc, dar ai putea incerca o data din curiozitate...glumesc ca sa prinzi ideea.

Cel mai probabil ai nimerit intr-o conjunctura nefericita la o varsta dificila. Cam multe se bat cap in cap, nu-i asa? Probabil ar trebui sa te lamureasca un psiholog bine pregatit. Am auzit de obicei ca n-au prea ajutat, dar poate ai noroc sa nimeresti unul bun.

| FucktheSystem a răspuns:

Sau ai putea să găsești tipe cărora le place analul.

| BubleBluexD a răspuns:

Pai daca ai incercat`o cu un baiat inseamna ca esti gay, omuleee straight face

Răspuns utilizator avertizat
| jacko a răspuns:

Nu te intelegem gresit,iti plac femeile,dar mai mult sexul cu baieti,atunci esti bisexual? dar daca ti-a placut mai mult cu un baiat,esti gay, cine stie poate pe parcurs vei fii mai mult hetero si doar asa din cand in cand ti-o mai iei si pe la spate big grin nu stiu man, sper sa fii bisexual macar, ca poponarii ai vazut si tu ca nu prea sunt acceptati in societate, dar explica-ne.ce fel de sex ai facut tu cu un baiat? ai fost pasiv sau activ? sau ambele? da-ne detalii big grin

| madness2021 a răspuns:

Ba esti nebun? laughing
E smecher sa fi bi... poti face trenuletzul cu un baiat si o fata :X laughing Vezi sa nu te casapeasca taikto daca afla laughing

| amy613 a răspuns:

Iiiaa laughing îți plac mult fetele, dar totuși.ți-a plăcut și mai tare când ai încercat cu unu..deci, nu, nu te înțelege nimeni greșit, înțelegem ce tb laughing))

| OmuGnom a răspuns:

Esti homalau rolling on the floor? rolling on the floor

| MarinoiuMarian a răspuns:

Inseamna ca funduletul tau cauta ciocanel prietene...cel mai simplu mod e sa te sinucizi sa faci senzatie.