| Astaeparereamea a întrebat:

Este periculoasa dragostea pentru fete/baieti cu virste cuprinse intre 14-17 ani?

5 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Nu e... Este cea mai frumoasa perioada :X Prima iubire, primul sarut, primele sentimenete adevarate, prima despartire, lacrimi, bucurie, iubire :X

Răspuns utilizator avertizat
| Evangeline a răspuns:

Posibil. Însă unele sunt doar pure copilării.

| igori001 a răspuns:

Eu sokot ca este perikuloasa adica multa multa suferinta in aceasta perioada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cea mai periculoasa virsta, de ce? deoarece fetele nu sunt pregatite pentru,tradare,gelozie, iubire, am o verisoara care a vrut sa se spinzure din cauza unui baiat, acest baiat este cu 2 ani mai mare decit ea(19ani) din fire foarte orgolios, a apelat la toate meschinariile si tertipurile posibile pentru ca verisoara mea sa-i devina sclava, a ajuns pina a fura din banii parintilor pentru ai da lui,asta numai sa o bage in seama, unde pui ca nesimtitul este baiat de bani gata dar asa a inteles el ca e bine sa se poarte cu fetele,toate bune si frumoase pina cind i-a cerut sa faca sex,verisoara-mea nu a vrut deoarece a fost virgina, pina la urma i-a cedat dar nesimtitul nu s-a multumit cu atata,i-a zis ca daca doreste sa fie cu el pana la moarte trebuie sa faca sex in trei, adica el, ea si inca o fata, proasta de verisoara-mea a acceptat dar a fost umilita in cel mai mare hal posibil, in loc de fata eerau inca 3 baieti,au violat-o de mama focului, acum ea este in spital deoarece a incercat sa se sinucida iar baieteii la mititica, cate 11 ani fiecare deoarece au filmat toata grozavia si au aratat-o si la altii,asa ca fetelor mai suptire cu increderea in iubi,pui sau broscoi ca s-ar putea sa nu se stie,acum nu zic ca fetele ar fi usa de biserica, le clocesc si astora mintea rau de tot, hai pa!