| oana_7289 a întrebat:

Este posibil ca menstra sa fie maro? pentru ca luna trecuta, pe 10 mi-a curs un lichid maro.astazi(tot pe 10)a inceput sa imi cuga iarasi.eu cred ca este menstruatie, dar de ce e maro? poate ca sunt racita la burta? ar fi bine daca fac o infuzie (aburii de la apa)adica sa pun intr-un lighean apa fierbinte si sa fac o infuzie? va rog ajutati-ma! nu stiu ce sa fac. e menstruatie, asa cred eu dar de ce e maro? ajutooorcryingcryinghelp help help!

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Bună ţi.a venit menstruaţia aşa mi.a venit şi mie stai liniştită acum este maro dar dupa aia o să ţi se facă culoarea specifică sângelui.

Pa, pa

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Oana,vorbeste cu mama ta si mergi la medicul ginecolog.Cauzele pot fi multiple si daca te lasi asa iti risti sanatatea.Deja a trecut o luna si esti in aceeasi situatie, nu mai amana deloc! Mergi la medic, urgent!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Bineînţeles că nu este bine.În general, menstra se prezintă aşa atunci când este vorba de chisturi ovariene.

O seară plăcută!

| Forevăr a răspuns:

Nu am mai auzit de asa ceva sad, poate o fi fost rosu inchis nu maro thinking Zii mamei tale straight face Ai grija de tine kiss

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Mi se pare ca astea e o boala venerica...du-te la ginecolog

Răspuns utilizator avertizat
| aiam a răspuns:

Spalate mai des

| Aniiia a răspuns:

Nu stiu ce e,n-am auzit niciodata de asta,dar cred ca-r fi bine sa-i spui mamai tale sa te duca la un doctor, poate fi grav, nu se stie! Pa si ai grija de tine!